- Teacher: Григорчук Інна
- Teacher: Любинський Олександр
Програма вивчення нормативної навчальної дисципліни “Економіка природокористування” складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки бакалавра з спеціальності 101 Екологія.
Предметом вивчення навчальної дисципліни є система організацій ноекономічних відносин, що складаються між господарюючими суб’єктами, державними органами в процесі управління екологічною діяльністю, екологізацією виробництва на різних ієрархічних рівнях народногосподарської діяльності.
Метою викладання навчальної дисципліни “Економіка природокористування” є формування у студентів системи знань щодо теорії, методів та форм управління екологічною діяльністю, екологізацією відтворювальних процесів (виробництва) на різних ієрархічних рівнях народногосподарської діяльності.
- Teacher: Любинський Олександр
- Teacher: Козак Максим
- Teacher: Семерня Оксана Миколаївна
Мета дисципліни «Оцінка впливу на
довкілля» полягає у формуванні у майбутніх фахівців системи умінь та компетенцій для забезпечення застосування правових та організаційних засад оцінки впливу на
довкілля антропогенної діяльності, запобігання шкоді довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання і відтворення природних ресурсів у процесі прийняття
рішень, щодо провадження господарської діяльності,
яка може мати значний вплив на довкілля, з урахуванням державних, громадських і приватних інтересів.
- Teacher: Козак Максим
- Teacher: Семерня Оксана Миколаївна
- Teacher: Тютюнник Оксана Сергіївна
- Teacher: Гордій Наталія Михайлівна
- Teacher: Федорчук Іван
- Teacher: Гордій Наталія Михайлівна
- Teacher: Тютюнник Оксана Сергіївна
- Teacher: Федорчук Іван
Програма вивчення навчальної дисципліни «Екобіотехнологія» укладена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, галузь знань 10 Природничі науки, спеціальність 101 Екологія.
Мета дисципліни «Екобіотехнологія»:
Екологічні біотехнології – напрямок сучасної науки і техніки, основним завданням якого є використання живих організмів і біологічних процесів у виробництві. Сфера використання біотехнологічних процесів постійно розширюється, особливо в охороні здоров’я (сюди можна віднести медицину, фармакологію, охорону навколишнього середовища), харчовій промисловості (харчові та кормові добавки). Провідною ідеєю біотехнології рослин є отримання повноцінних харчових продуктів безпосередньо із рослинної сировини, без участі тварин.
Екологічна біотехнологія – це новий підхід до охорони і збереження навколишнього середовища при сумісному використанні досягнень біохімії, мікробіології, генетичної інженерії та хімічних технологій.
- Teacher: Любинський Олександр