Навчальна дисципліна «Географічні основи ландшафтного проектування» відноситься до циклу дисциплін вільної обов’язкової компоненти і є компонентою вибіркових навчальних дисциплін. Предметом вивчення навчальної дисципліни є комплекс проектувальних заходів щодо розробки і створення ефективних систем. В ході навчань формуються навички здійснення географічного аналізу планувально-просторової ситуації ділянок та територій, виконання функціонального районування території, складання ландшафтно-дизайнерських проектів. Освітній процес базується на знаннях, одержаних в ході вивчення дисциплін загальної та професійної підготовки. Міждисциплінарні зв’язки: із методикою наукових досліджень, географією материків і океанів, географією України та регіональною економічною і соціальною географією. Програма навчальної дисципліни містить один змістовий модуль: Ландшафтне проектування та дизайн територій і об’єктів природного та урбанізованого середовища.
- Teacher: Матуз Ольга
- Teacher: Мендерецький Вадим Владиславович
Вивчення нормативної навчальної дисципліни «Антропогенне ландшафтознавство» здійснюється відповідно до освітньо-професійної програми Середня освіта (Географія) підготовки магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія). Дисципліна відноситься до циклу дисциплін професійної підготовки і є компонентою дисциплін вільного вибору студента.
Курс є компонентом практичної підготовки фахівця географа кваліфікації: «Магістр. Географ. Викладач географії. Вчитель географії та економіки», зорієнтований на формування географічного та загальнонаукового світогляду, розуміння складових географічної оболонки, зміни географічних процесів і явищ у природних ландшафтах під впливом різноманітних видів антропогенної діяльності, які приводять до формування антропогенних ландшафтів та їх існування і зв’язків з природними і антропогенними процесами, з земною поверхнею та сонячною енергією. Дисципліна вивчається після вивчення всіх фахових нормативних і вибіркових дисциплін на 1-4 курсах бакалаврського рівня.
Предметом вивчення є: антропогенні та природні ландшафти, їх формування, систематизація, класифікації, принципи і методи дослідження, районування та місце дисципліни у складі ландшафтознавства і географічного районування.
Міждисциплінарні зв’язки: з усіма географічними науками – загальними, галузевими, регіональними, наскрізними (загальним землезнавством, географією України, картографією, гідрологією, кліматологією, геоморфологією, географією материків і океанів, біогеографією, ландшафтознавством, географічним районуванням, рекреаційною географією), а також з природокористуванням, геологією, екологією, геохімією, геофізикою, математикою тощо.
- Teacher: Касіяник Ігор
- Teacher: Придеткевич Станіслав
- Teacher: Чернюк Ганна

Вивчення нормативної навчальної дисципліни «Шкільна наукова робота з географії» здійснюється відповідно до освітньо-професійної програми «Географія» підготовки магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія). Дисципліна відноситься до циклу дисциплін професійної підготовки і є компонентою нормативних навчальних дисциплін. Предметом вивчення навчальної дисципліни є особливості проведення учнівської науково-дослідницької роботи з географії в закладах середньої освіти. Формуються навички організації науково-дослідницької роботи учнів під час вивчення географії, готувати наукові роботи для МАН України, захищати наукові проекти. Програма навчальної дисципліни містить змістовий модуль: « "Шкільна наукова робота з географії».
- Teacher: Лісовський Андрій
- Teacher: Мендерецький Вадим Владиславович
- Teacher: Чернюк Ганна
Вивчення нормативної навчальної дисципліни «Шкільна наукова робота з географії» здійснюється відповідно до освітньо-професійної програми «Географія» підготовки магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Географія). Дисципліна відноситься до циклу дисциплін професійної підготовки і є компонентою нормативних навчальних дисциплін. Предметом вивчення навчальної дисципліни є особливості проведення учнівської науково-дослідницької роботи з географії в закладах середньої освіти. Формуються навички організації науково-дослідницької роботи учнів під час вивчення географії, готувати наукові роботи для МАН України, захищати наукові проекти. Програма навчальної дисципліни містить змістовий модуль: «Організація шкільної наукової роботи з географії».
- Teacher: Лісовський Андрій
- Teacher: Матвійчук Борис
- Teacher: Мендерецький Вадим Владиславович
- Teacher: Придеткевич Станіслав