- Teacher: Голубішко Ірина
- Teacher: Кеба Олександр
- Teacher: Шаповал Ольга
“Соціально-політичні студії” – дисципліна, метою вивчення якої є формування у студентів цілісної системи знань про соціально-політичну дійсність, норми соціально-політичної поведінки, соціально-політичні цінності, що має сприяти вихованню освічених людей, здатних раціонально і критично давати оцінку соціально-політичним феноменам, робити свідомий соціально-політичний вибір.
- Teacher: Маркітантов Вадим
«Соціально- політичні студії» є навчальною дисципліною, яка дає найзагальніше уявлення про суспільство як складну реальність, показує практичну спрямованість через розкриття таких проблем, як соціально-політичні процеси, соціально-політичні технології, соціальні відхилення та конфлікти тощо. Вивчення цієї навчальної дисципліни дозволить скласти цілісне уявлення про основні напрями соціально-політичного знання, де головними є принципи, основні положення. Під час вивчення цього предмету увага концентрується на розкритті найважливіших проблем соціально - політичного знання, що безпосередньо стосуються сучасного життя. Цілісне соціально-політичне мислення допоможе молодому поколінню підготуватися до дорослого життя і зайняти активну соціально-політичну позицію щодо перетворення української дійсності на основі законів справедливості, честі і гідності, пошани особи громадянина України як такої. яка посідає особливе місце у політичній науці, оскільки має справу, переважно, з реальною політикою й інформацією.
Мета та цілі курсу
Метою викладання навчальної дисципліни « Соціально – політичні студії» є засвоєння студентами значення основних категорій політології та соціології: змісту соціальних і політичних інститутів, влади як суспільно - політичного феномену, особистості як суб’єкта соціально - політичних відносин, місця і ролі лідерства та еліт в соціально - політичній ієрархії, політичної культурі як суспільного явища, соціально-політичних процесів у суспільстві, політико - соціальних відхилень та конфліктів, громадської думки та соціально-політичних технологій, сутності світової політики в епоху глобалізації.
- Teacher: Вонсович Сергій
- Teacher: Голубішко Ірина
- Teacher: Кеба Олександр
- Teacher: Шаповал Ольга