Мета вивчення навчальної дисципліни – формування у студентів базових теоретичних знань та практичних навичок організації і методики проведення аудиту, організації роботи аудиторської фірми і праці аудиторів. Завдання: вивчення теоретичних основ функціонування аудиту як незалежного фінансового контролю в Україні; нормативно-правових актів, що регулюють аудиторську та банківську діяльність, набуття практичних навичок з організації;  планування та виконання аудиторських процедур.

Мета дисципліни: набуття студентами теоретичних знань і практичних навичок з організації бухгалтерського обліку на підприємстві.

Завдання дисципліни: формування знань і вмінь з організації бухгалтерського обліку та налагодження обліково-контрольного й аналітичного процесів, орієнтованих на інформаційне забезпечення управлінських рішень.

Предмет дисципліни: теоретичні і практичні засади побудови системи бухгалтерського обліку та організації облікового процесу на підприємстві.

Мета вивчення навчальної дисципліни – формування у здобувачів вищої освіти сучасної системи теоретичних знань та практичних вмінь з створення, підтримки та розвитку різних моделей fintech в банківських установах, страхуванні та управлінні активами.

Дисципліна професійної підготовки нормативних компонентів, місце в освітній програмі – ООК 05.


Мета вивчення навчальної дисципліни – формування у здобувачів вищої освіти сучасної системи теоретичних знань та практичних вмінь з технології блокчейн, управління інноваціями та руйнівними технологіями.

Дисципліна професійної підготовки нормативних компонентів, місце в освітній програмі – ООК 10.


Програма вивчення нормативної навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством» складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки магістрів зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Предметом вивчення навчальної дисципліни є сукупність теоретичних і практичних аспектів формування облікової інформації для управління суб’єктом господарювання.

Міждисциплінарні зв’язки. Вивчення дисципліни ґрунтується на знанні фінансового обліку, управлінського обліку, аудиту, організації бухгалтерського обліку, менеджменту, економіки підприємства, фінансів, права.


Засвоївши програму навчальної дисципліни магістри за відповідними напрямами підготовки, спеціальностями та спеціалізаціями мають бути здатними вирішувати професійні завдання з урахуванням вимог охорони праці та володіти  основними професійними компетенціями з охорони праці. Курс розроблено з урахуванням положень Національної доктрини розвитку освіти, Законів України «Про вищу освіту», «Про охорону праці», типоваї навчальної програми з «Охорони праці в галузі» та інших нормативних документів галузі.