- Викладач: Бренюк Алла
- Викладач: ОДПМтаРТМ Кафедра
Метою вивчення навчальної дисципліни «Методика наукових досліджень» є – прищеплення студентам інтересу до наукового дослідження, поглиблення й розширення теоретичних знань; опанування вміння творчо застосовувати теоретичні знання і практичні вміння з музично-педагогічних й мистецьких дисциплін, критично оцінювати фахову літературу, самостійно здобувати дослідним шляхом нові художньо-педагогічні знання, вдосконалювати ними теорію та практику мистецької освіти; підготовка до майбутньої професійної діяльності вчителя музичного мистецтва шляхом осмислення з позицій сучасного розвитку вітчизняної педагогічної науки; формування у студентів теоретичних знань і практичних навичок з ефективного використання інноваційних технологій.
Згідно з вимогами освітньо-професійної програми студенти повинні знати про: специфіку мистецьких досліджень; структуру й вимоги до наукового дослідження; вивчення інформаційних джерел; методи наукового дослідження; педагогічний експеримент. Набуті знання дають змогу сформувати дослідницькі вміння з метою узагальнення, систематизації, поглиблення знань не тільки з фахових предметів а й соціально-гуманітарних дисциплін. Навчальним планом передбачено організацію, написання та захист кожним студентом науково-дослідної роботи (дипломної).
Мета контролю навчальних досягнень студентів – перевірка рівня знань, умінь та навичок студентів з таких тем навчальної дисципліни як: специфіка наукових досліджень; структура й вимоги до наукового дослідження; вивчення інформаційних джерел; методи наукового дослідження; педагогічний експеримент; види педагогічного експерименту.
Розроблені завдання ККР, яка проводиться у вигляді письмової роботи, її зміст та оформлення відповідають наступним вимогам: пакет завдань складається із 30 варіантів; кожен варіант містить три запитання, відповіді на які вимагають знань з усього курсу.
- Викладач: PIDHURNYY Ivan by Picxart
- Викладач: Карташова Жанна
- Викладач: Кліщ Оксана
- Викладач: Лабунець Віктор
Мета навчальної дисципліни: розвиток творчого підходу до створення художнього образу сучасними живописними засобами із використанням новітніх технологій та матеріалів; набуття необхідних практичних навичок для вирішення композиційної та кольорної цілісності зображення, вивчення способів відтворення форми в абстрактному та реалістичному живописі, практичне засвоєння різних технік, прийомів та технологій із використанням їх поєднання та логики художнього творчого задуму.
- Викладач: Гуцул Іван
- Викладач: Мендерецька Наталія

- Викладач: Бренюк Алла
- Викладач: Мендерецька Наталія
Мета вивчення навчальної дисципліни – ознайомити студентів з головними критеріями аналізу пам’яток архітектури, творів скульптури, живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва; закріпити знання студентів з історії мистецтва, навчити застосовувати їх при аналізі мистецьких творів; формувати світоглядні уявлення студентів, їх ціннісні орієнтації, духовно-творчий потенціал; здійснювати естетичне виховання студентів, розвивати їхній художній смак, образне мислення, творчу уяву, зорову пам’ять, композиційні уміння та навички; виховувати в них особистісно-ціннісне ставлення до мистецтва.
Вміння аналізувати мистецькі твори є необхідним для студентів художніх спеціальностей вищих навчальних закладів і знадобиться їм у майбутній професійній діяльності, наприклад педагогічній, екскурсійній, науково-дослідній тощо.
- Викладач: Бренюк Алла
Мета вивчення навчальної дисципліни – ознайомити студентів з основними етапами розвитку сучасного українського мистецтва; мистецькими школами, напрямами і течіями; видами, жанрами і окремими творами, що характеризують сутність мистецької культури даного історичного періоду; дослідити проблематику сучасного українського мистецтва на основі вивчення та опрацювання фахових джерел.
- Викладач: Бренюк Алла
Курс спрямований на набуття студентами навичок у проєктній роботі щодо дизайну інтер‘єрів та рекреаційних зон навчального простору, їхнього візуального наповнення, а також ознайомлення з новими ергономічними та «зеленими» тенденціями у галузі.
- Викладач: PIDHURNYY Ivan by Picxart
- Викладач: Кліщ Оксана
Мета вивчення навчальної дисципліни
розкрити динаміку змін у підходах до викладання образотворчого мистецтва з урахуванням новітніх методичних концепцій та специфіки дисциплін мистецького циклу; формувати в майбутніх педагогів цілісну систему знань щодо поняття інноваційних педагогічних технологій в сучасних умовах; ознайомити студентів із сучасними технологіями викладання образотворчого мистецтва та особливостями їх використання- Викладач: PIDHURNYY Ivan by Picxart